CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Lublina i okolicy

Betoniarz/ Cieśla OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 12, 2019 10:17 - Dam pracę - Francja

10000.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Miejsce pracy: Francja, Gilly-sur-lsere (15 km od Genewy)

Zadania:
- montaż, demontaż szalunków i zbrojeń (system SATECO)
- prace betoniarskie

Oferujemy:
-francuską umowę o pracę tymczasową (CTT)
-stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
-dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
-możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
-możliwość otrzymania zaliczki
-pracę w ekipie polskojęzycznej
-zakwaterowanie i dojazd do pracy
-opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako Cieśla- Betoniarz
- ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- umiejętność pracy w zespole

Zarobki: 1600-2100 € netto (zależnie od liczby godzin)

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne
94426
Ogłoszeń
102
Miast
4103
Użytkowników
939
Zarejestrowanych