Kurs florystyki w Lublinie OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 9, 2022 04:28 - Nauka i szkolenia - Lublin
890.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kurs florystyki podstawowy – kurs I stopnia
Kurs florystyki podstawowy jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoje zdolności manualne, są zainteresowane florystyką i pragną związać swoją przyszłość zawodową z branżą florystyczną. Program kursu obejmuje krótką część teoretyczną dot. materiałoznawstwa i podstaw kompozycji, ale przede wszystkich skupia się na zajęciach praktycznych. Cena kursu obejmuje 60 godz. dydaktycznych oraz wszelkie niezbędne materiały do części praktycznej zajęć. Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym.
Cena 890 zł.
Kurs florystyki zaawansowany – kurs II stopnia
Kurs florystyki zaawansowany to drugi etap kształcenia w drodze do uzyskania kwalifikacji florysty. Program obejmuje naukę tworzenia kompozycji przeznaczonych na różne okazje, również dużą formę przestrzenną (np. dekorowanie kościołów). Kurs odbywa się w trybie weekendowym, przez 6 dni. Całe szkolenie zakończone jest egzaminem, umożliwiającym zdobycie dyplomu i zaświadczenia MEN.
Cena 890 zł.
O Akademii Florystyki
Akademia Florystyki – instytucja szkoleniowa, która na rynku szkoleń istnieje już od ponad 10 lat. Jest niekwestionowanym liderem w swojej branży. Wysoka jakość kursów sprawiła, że Akademia Florystki otrzymała Akredytację Kuratorium Oświaty. Zatrudniani są najlepsi wykładowcy, którzy posiadają również wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej i na co dzień zajmują się florystyką.
Aktualne terminy kursów florystyki w Lublinie
http://www.akademiaflorystyki.pl/lublin/
Akademia Florystyki
ul. Krakowskie Przedmieście 68/4
Tel.: 81 440 35 20
biuro@akademiaflorystyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.