Sprzątająca - Lotnisko (pełny etat - umowa o pracę) OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 24, 2019 07:03 - Dam pracę - Lublin
Szczegóły ogłoszenia
Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osobę na stanowisko :

Sprzątająca terminal Lotniska

Czas pracy: Praca w systemie zmianowym:

I zmiana: 6:00 - 14:00,

II zmiana: 14:00 - 22:00,

III zmiana: 22:00 - 6:00

Istnieje możliwość dostosowania zmian do pracownika

Oferujemy:

• umowę o pracę

• wprowadzenie, środki czystości, narzędzia pracy

• zapewniamy terminową wypłatę wynagrodzenia

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności:
umiarkowany / lekki

Zakres obowiązków:

- Sanitariaty
- Ciągi komunikacyjne
- Terminal
- Biura

Więcej informacji o zakresie obowiązków pod numerem telefonu.

Informacja telefoniczna tylko od poniedziałku do piątku:

•w godzinach 8.00 - 15.00 tel. 727 003 042 oraz 510 015 878
•w godzinach 16.00 - 21.00 infolinia tel. 71 711 01 44
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu