Kierowca C+E Wielka Brytania

January 30, 2020 20:10 - Dam pracę - Lublin
17000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dla Naszego klienta poszukujemy kierowców kategoria C+E gotowych do pracy w Wielkiej Brytanii.

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowca C + E

Komunikatywny język angielski co najmniej poziom B2

Wykształcenie minimum średnie

Mile widziane uprawnienia do przewozu paliwa ADR

Gotowość do pracy zmianowej po 12h

Obowiązki:

Dystrybucja paliwa do stacji benzynowych wokół terminala przeładunkowego w Wielkiej Brytanii

Tankowanie i rozładunek paliwa na stacjach

Kierowanie autem ciężarowym wraz z naczepą cysterną i obsługa

Warunki oferty:

Umowa o pracę na dłużej niż 12 miesięcy lub umowa na czas określony 3 miesiące pracy i 2 tygodnie urlopu bezpłatnego

Stawka godzinowa 19,95 GBP, wynagrodzenie brutto w polskich złotych od 17000 do 19500 złotych

Praca na 2 zmiany po 12 godzin/5 dni pracy 3 dni wolne/rotacyjność zmian

Premia uznaniowa do 2.000 GBP raz w roku

Płatne nadgodziny 26 GBP za 1 godzinę

Premia za pracę w Święta,Nowy Rok oraz płatny zasiłek chorobowy- szczegóły podczas rozmowy

Możliwość nadgodzin w weekendy i w porach nocnych

Pomoc przy przeprowadzce i zakwaterowaniu pierwszy miesiąc 600 GBP płatne po pierwszej wypłacie
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu