Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Rozrywka i rekreacja > Bilety i imprezy

  Medytacja mindfulness (Lublin, 06.03.2020)

November 28, 2022 05:20 - Bilety i imprezy - Lublin
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Mindfulness. Czym jest i jakie daje korzyści?

Czas i miejsce:
piątek, 6 marca, godz. 18.00-21.00

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
ul. Akademicka 15, 20-033 Lublin

Mindfulness - absolutny hit ostatnich lat, promowany jako sposób na opanowanie swoich emocji i kontroli umysłu.
A czy wiesz, że współczesne techniki mindfulness wywodzą się z pradawnych technik medytacyjnych? Podczas spotkania prowadzonego przez Balakhilya das poznasz mindfulness w jego oryginalnym wydaniu. Będziemy krok po kroku szli śladami starożytnych nauczycieli jogi. Zbadamy związek między praktykowaniem mindfulness a szczęściem oraz to, jak używać go jako narzędzia, aby nasze życie było bardziej znaczące, spokojne i harmonijne.

Wykład będzie prawdziwą ucztą mądrości. Oryginalnym celem mindfulness jest odkrycie samego siebie, przebudzenie fundamentalnego doświadczenia i uświadomienie sobie swojej prawdziwej natury. Dzięki temu można zdobyć prawdziwą kontrolę nad swoim ciałem i umysłem, kontrolę nad swoim życiem i kierunkiem, w którym zmierzamy. To właśnie dzięki osiągnięciu wewnętrznej harmonii, zgrania ciała, umysłu i ducha, jesteśmy w stanie wpłynąć korzystnie na innych i poprawić swoje relacje z bliskimi, emanując pozytywną energią.

Ważnym punktem spotkania będzie praktyczna nauka medytacji, technik, które transcendentaliści wykonywali od niepamiętnych czasów. Balakhilya das nie zostawi nas tylko z teoretycznym naświetleniem tematu. Nauczy nas praktycznie jak osiągnąć ten stan, w którym bardzo głęboko będziemy mogli odczuć, że nasze życie jest pełne znaczenia.

Praktyczne informacje:

Wstęp na wykład jest niebiletowany i bezpłatny - ta wiedza jest darem i zgodnie ze starożytnymi naukami w ten właśnie sposób jest przekazywana od tysięcy lat.

Uwaga!
Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i rezerwacji, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia. Wstęp dla osób powyżej 12 lat.

Wykład będzie w języku angielskim z bezpośrednim tłumaczeniem na język polski.

Serdecznie zapraszamy!!!!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.